Menu
Your Cart

Beyin ve Güç Kaynakları

Üretici: AUDIO
Audio 001810 Akıllı Ev Sistemi Otomasyon BeyniAkıllı ev sistemleri için tasarlanmış olan bir üründür. Akıllı ev için belirli bir kontrol sistemi oluşturmaktadır. Güvenlik sistemi sağlayarak, evinizde en güvenli ve rahat şekilde yaşamanıza yardımcı olur.Akıllı ev otomasyonunu..
5.160,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001819 Akıllı Ev Sistemi Otomasyon Güç KaynağıAkıllı ev sistemleri ve akıllı ev otomasyonunda kullanılan bir güç kaynağı modelidir.Otomasyon sisteminde kullanılan beyin, sensör ve vanların çalışma gerilimini sağlamaktadır.Akıllı ev enerjisini güç kaynağından sağlamaktadır.Güç ka..
2.820,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001825 Akıllı Ev Sistemi Otomasyon Güç KaynağıAkıllı ev sistemleri ve akıllı ev otomasyonunda kullanılan bir güç kaynağı modelidir.Otomasyon sisteminde kullanılan beyin, sensör ve vanların çalışma gerilimini sağlamaktadır.Akıllı ev enerjisini güç kaynağından sağlamaktadır.Güç ka..
3.540,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001818 Akıllı Ev Sistemi Otomasyon Güç KaynağıAkıllı ev sistemlerinde kullanılmak üzere üretilmiş olan güç kaynağı çeşitlerinden biridir.Akıllı ev otomasyonunda kullanılan beyin, vana ve sensörlerin çalışmasını sağlamaktadır.Akıllı ev güç kaynağından enerji alarak çalışmaktadır.Güç kaynağ..
1.260,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)