Menu
Your Cart

Pano Tipi Modüller

Üretici: AUDIO
Audio 001801PT Akıllı Ev Sistemi Pano Tipi 1 li Lamba ModülüLamba modülü, bir adet lambayı akıllandırmak için kullanılan sistemdir.Sigorta panosunu monte edilerek kullanılmakta olan bir üründür.Lambanın hareketleri sigorta panosu üzerinden gelmelidir.PT modül seçildiğinde anahtar arkasına input modü..
1.560,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001801PT-B Buton Dönüşlü 1li Lamba ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, lambaları akıllı sistemle kullanmayı sağlamaktadır.Sadece tek lamba için kullanılmaktadır.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna lamba dönüşleri gelerek çalışmaktadır.Modülde, PT..
1.560,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001801PT-B-N Buton Dönüşlü ve Anahtar 1li Lamba ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, lambaları akıllı sistemle kullanmayı sağlamaktadır.Sadece tek lamba için kullanılmaktadır.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna lamba dönüşleri gelerek çalışmaktadı..
1.560,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001801PT-N Anahtar 1li Lamba ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, lambaları akıllı sistemle kullanmayı sağlamaktadır.Sadece tek lamba için kullanılmaktadır.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna lamba dönüşleri gelerek çalışmaktadır.Modülde, PT modül..
1.560,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001802PT Akıllı Ev Sistemi Pano Tipi 2 li Lamba ModülüLamba modülü, iki adet lambayı akıllandırmak için kullanılan sistemdir.Sigorta panosunu monte edilerek kullanılmakta olan bir üründür.Lambanın hareketleri sigorta panosu üzerinden gelmelidir.PT modül seçildiğinde anahtar arkasına input modü..
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001802PT-B-N Buton Dönüşlü ve Anahtar 2li Lamba ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, lambaları akıllı sistemle kullanmayı sağlamaktadır.Sadece 2 lamba için kullanılmaktadır.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna lamba dönüşleri gelerek çalışmaktadır...
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001802PT-N Anahtar 2li Lamba Modülü Akıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, lambaları akıllı sistemle kullanmayı sağlamaktadır.Sadece 2 lamba için kullanılmaktadır.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna lamba dönüşleri gelerek çalışmaktadır.Modülde, PT m..
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001803PT Akıllı Ev Sistemi Pano Tipi Perde Panjur ModülüPerde modülü, bir adet perde ya da panjuru akıl ev sistemlerine uyarlamak için tasarlanmıştır.Sigorta panosuna monte edilerek kullanılmaktadır. Panjur ya da perdenin motor uçlarının sigorta panosuna gelmesi gerekmektedir.PT modül seç..
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001803PT-B Buton Dönüşlü Perde-Panjur ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, perde veya panjurları akıllı sistem ile çalıştırmayı sağlamaktadır.Sadece tek perde ya da panjur için kullanılan bir modüldür.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna perde veya..
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001803PT-B-N Buton Dönüşlü ve Anahtar Perde-Panjur ModülüAkıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, perde veya panjurları akıllı sistem ile çalıştırmayı sağlamaktadır.Sadece tek perde ya da panjur için kullanılan bir modüldür.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusu..
1.860,00TL
Üretici: AUDIO
Audio 001803PT-N Anahtar Perde-Panjur Modülü Akıllı ev sistemlerinde kullanılan bir ürün olup, perde veya panjurları akıllı sistem ile çalıştırmayı sağlamaktadır.Sadece tek perde ya da panjur için kullanılan bir modüldür.Monte işlemleri sigorta panosuna yapılmaktadır.Sigorta kutusuna perde veya..
1.860,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)