Menu
Your Cart

Diafon Sistemi Aksesuarları

Üretici: AUDIO
Audio 001282A Zil Paneli Dekoratif Siyah ÇerçeveZil panelleri için ayrı olarak satılmakta olan bir üründür.İsteğe bağlı olarak zil panelinizin üzerinde değişim yapabilmenizi sağlamaktadır.Görsel olarak dekoratif olan bir zil paneli çerçevesidir.Çerçeve siyah renkte bir modeldir.GörünümRenkSiyahÖlçül..
1.848,00TL
Üretici: NA-DE
na-De NV03 Video Dağıtıcı2 Adet CCTV girişiGüvenlik telefonu bağlantı girişi2 Adet panel girişiDC besleme girişiTeknik ÖzelliklerÇalışma Gerilimi18-36 VÇalışma Sıcaklık Aralığı0-50 dereceÖlçülerEbat80 x 60 x 30 mm..
1.770,00TL
Üretici: TEKNOLINE
Teknoline Çevirme AparatıTmr 18s zil paneli ile uyumludur.Zil paneline 45 derecelik bir açı veren çevirme aparatı modelidir.Apartman girişlerinde kolaylık ve rahatlık sunmaktadır.İsteğe bağlı olarak panel altılıkları ile de kullanım sağlanabilir.Kameralı zil panelinde açının yetersiz olduğu anlarda ..
1.062,00TL
Üretici: TEKNOLINE
Seperatörlü Güç Kaynağı (20 Daireye Kadar)TPC6 ürünü 2 kablolu sistem için güç kaynağı ve seperatör özelliğine sahip olarak tasarlanmış olup güç kaynağı ve tüm sistemi birleştirmek için kullanılan seperatörü ayrı ayrı cihazlar olarak kullanmak yerine tek bir cihaz üzerinde birleştirmiş, dış kap..
1.156,40TL
Üretici: NA-DE
na-De PW01 Güç Kaynağı 90 W 36 V Switch ModeGüç kaynakları genel olarak, kullanıldığınız cihazların elektrik enerjisini karşılamak adına kullanılmakta olan ürünlerdir. Görüntülü diafon sistemlerinde ek ürünlerden bir tanesidir.1 ve 30 daire arası bütün binalarda sadece 1 adet kullanılması yeterlidir..
1.180,00TL
Üretici: TEKNOLINE
Video DağıtıcıKamera görüntülerini, tüm dairelerin diafonlarına dağıtmak amacı ile kullanılmaktadır.Apartmanlarda her kat için birer tane kullanılması gerekmektedir.Buat tipte olan bir video dağıtıcı modelidir.Katta bulunan buata gelen video kablosu ile 2 daireye kadar dağıtma işlemlerinde kullanılm..
401,20TL
Üretici: NA-DE
na-De İMB03 Çevirme AparatıZil paneline 45 derecelik bir açı veren çevirme aparatı modelidir.Apartman girişlerinde kolaylık ve rahatlık sunmaktadır.Kameralı zil panelinde açının yetersiz olduğu anlarda uygulanarak kullanılır.Konsept zil paneli modellerinde kullanılmaktadır.GörünümRenkSiyahTeknik Öze..
1.100,00TL
Üretici: TEKNOLINE
Teknoline Çevirme AparatıTmr 13 zil paneli ile uyumludur.Zil paneline 45 derecelik bir açı veren çevirme aparatı modelidir.Apartman girişlerinde kolaylık ve rahatlık sunmaktadır.İsteğe bağlı olarak panel altılıkları ile de kullanım sağlanabilir.Kameralı zil panelinde açının yetersiz olduğu anlarda u..
708,00TL
Üretici: MULTITEK
Multitek IP-AS-CALL Asansör Çağırma ModülüIP-AS-CALL ASANSÖR ÇAĞIRMA MODÜLÜ(Her bir bloğa bir adet) Dairelerden asansörü kata çağırmak için kullanılır...
4.800,00TL
Üretici: AUDIO
Audio AU-Pkey AUD Proximity KeyKGP 200 Proxy Kartlı Kapı Giriş Kontrol Kiti için kullanılan bir üründür.Proximity Key, kapıyı açmak için kullanılmaktadır.Kart okuyuculu panellerde kullanımları bulunur.Ürün tekli şekilde satılmaktadır.ÖlçülerÇap35 mm..
34,56TL
Üretici: AUDIO
Audio AU-PCard KGP 200 için Kapı Giriş KartıKGP 200 Proxy Kartlı Kapı Giriş Kontrol Kiti için kullanılan giriş kartıdır.Kart, kapıyı açmak için kullanılmaktadır.Kart okuyuculu panellerde kullanımları bulunur.ÖlçülerEbat80 x 54 x 1 mm..
26,88TL
Üretici: AUDIO
Audio DT 8-8 Telli Diafon Kablosu 060001Diafon sistemi kablosudur. Diafonların bağlantısı için kullanılmaktadır.Bakir özellikle, sağlam yapıda olan bir kablodur.Kablonun; 8 ayrı teli bulunmaktadır. Her bir telinin rengi farklı olan, dayanıklı bir diafon bağlantı kablosudur.Diafon sistem kablosu,Bakı..
5.184,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 43 (4 Sayfa)